Administrator ljudskih potencijala (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
31.10.2019.

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više o nama: www.aluflexpack.com

ADMINISTRATOR LJUDSKIH POTENCIJALA (m/ž)
POGON UMAG – 1 IZVRŠITELJ

UKOLIKO TRAŽITE:
Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
Stabilan posao i konkurentnu plaću
Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
Organizacijske i analitičke vještine
Fleksibilnost i komunikativnost
Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK
nudi jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • VŠS, VSS poželjno ekonomski/pravni ili društveni smjer
  • Poželjno radno iskustvo od najmanje 2 godine na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti)
  • Poznavanje principa rada pri zahtjevima normi ISO standarda te ostalim implementiranim standardima
  • Napredno poznavanje rada u MS Office programima (Excel, Word i PowerPoint)
  • Strani jezici: znanje engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik C1) je uvjet
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Osiguranje efikasne administrativne podrške svim procesima te usklađenosti pravne regulative, sukladno standardima kompanije (prikupljanje, ažuriranje osobnih podataka o svim radnicima; formiranje i vođenje evidencije dosjea radnika; kontrola sati prisutnosti radnika u sustavu; upravljanje bazom podataka; izrada izvještaja o radnicima po obračunskom razdoblju; vođenje evidencije o godišnjim odmorima, plaćenim i neplaćenim dopustima; obavljanje prijave i odjave radnika po osnovi zdravstvenog i mirovinskog osiguranja te koorespondencija s nadležnim institucijama; izrada ugovora o radu, aneksa, sporazuma, zapisa i procedura i dr.)
  • Zapošljavanje (definiranje potreba i troškova, izrada planova, vođenje procesa regrutiranja i selekcije, koordinacija i provođenje procesa uvođenja u posao)
  • Praćenje radne uspješnosti (koordinacija procesa, osiguranje protokola informacija, administracija procesa, edukacija sudionika u procesu)
  • Administrativna podrška u edukaciji i razvoju karijere (identifikacija edukacijskih potreba, podrška i sudjelovanje u izradi plana obrazovanja, organizacija i koordinacija internih i eksternih edukacija, vođenje i razvoj karijere zaposlenika, itd.)
  • Ažurno generiranje izvještaja i aktivno prikupljanje povratnih informacija u vođenju ključnih projekata iz područja ljudskih potencijala (prikupljanje podataka za projekte od svih voditelja i/ili projekt managera pojedinih organizacijskih cjelina), te dokumentiranje projekta, zastoja i zahtjeva istoga
  • Obavlja i druge srodne poslove.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom [email protected] zaključno do 31.10.2019.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.