Administrator komercijalist (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Firma Semmler d.o.o. od 2016. godine nudi usluge najma mobilnih wc kabina u cijeloj Hrvatskoj, uključujući i otoke. Radi širenja poslovanja raspisujemo natječaj za radno mjesto administrator/komercijalist (m/ž).

OPIS POSLA:
• komunikacija s kupcima, osobno, telefonski, putem maila
• prezentacija proizvoda iz ponude u poslovanju s kupcima
• izrada ponuda prema kupcima
• dogovaranje plaćanja i dodatnih uvjeta
• analiza tržišta u svrhu poboljšanja poslovanja
• pronalaženje novih klijenata i proširenje prodaje s ciljem razvoja i unapređenja firme
• ostvarivanje prodajnih ciljeva, slanje izvještaja o ciljevima i prodaji
• organizacija dostave i obavljanja servisa, raspored vozača i ruta
• djelomično terenski rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• iskustvo u prodaji, komercijalne sposobnosti
• komunikativnost
• usmjerenost na ciljeve, snalažljivost, fleksibilnost, samostalnost, ali i sklonost timskom radu
• aktivno znanje rada na računalu
• prednost poznavanje njemačkog jezika
• minimalno SSS
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine