Administrator/ica

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
09.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
posao.hr za klijenta, traži Administratora/icu za rad na neodređeno vrijeme u Splitu.

OPIS POSLOVA:
• vođenje i praćenje svih administrativnih poslova
• komunikacija sa strankama
• kontakti sa stranim i domaćim partnerima
• priprema i modificiranje sveukupne korespondencije kao i protokola
• organizacija interne i eksterne pošte
• priprema dokumenata za računovodstvo
• priprema dopisa, analiza i izvještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
POTREBNI UVJETI:
• minimum SSS ekonomija, poželjna VSS
• računalne sposobnosti, MS Office aktivni korisnik
• Odgovornost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
• Pozitivnost,energičnost, ozbiljnost,samoinicijativnost,pedantnost
• Sklonost timskom radu
• Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

POSLODAVAC NUDI:
• Stalni radni odnos; puno radno vrijeme
• Stimulativna primanja
• Početak rada je poželjan odmah ili po dogovoru sa kandidatom

Molimo prijavite se isključivo putem donje Brze prijave.
Poslodavac će kontaktirati isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro