Administrator financija i računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
24.12.2021.

U potrazi smo za kvalitetnim, visoko motiviranim kandidatima za sljedeću poziciju:

1 izvršitelj, Split

Opis posla:

Financijsko-računovodstveni administrativni poslovi iz svih segmenata rada pravne osobe dioničkog društva.

Poslovi koje bismo istaknuli:

  • dnevna knjiženja URA i IRA
  • knjiženje izvoda kunskog i deviznog poslovnog računa
  • platni promet: domaći i strani
  • obračunska plaćanja
  • instrumenti osiguranja: dani i primljeni
  • administriranje otvorenih stavaka poslovnih partnera
  • razni izvještaji: interni i vanjski propisani
  • administriranje u poslovanju s bankama i sličnim institucijama
  • koordinacija s ostalim internim odjelima
  • sudjelovanje u poslovima revizije
  • kontroling

Uvjeti:

  • VŠS/VSS
  • samostalnost u radu MS Office paketa (Word, Excel)
  • u radu se očekuje točnost, ažurnost, sistematičnost, organiziranost i odgovornost,
  • jasna i transparentna komunikacija i timski rad,
  • proaktivnost, samoinicijativa i želja za istraživanjem i učenjem
  • znanje engleskog jezika

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete i želite biti dio našeg tima te sudjelovati u izazovnim zadaćama, prijavite se putem donje 'Brze prijave'.