Administrativni referent u odjelu podrške prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova i radnih zadataka:
• pružanje cjelokupne administrativne podrške odjelu prodaje
• obrada zaprimljene dokumentacije i evidencija kroz sustave društva
• vođenje evidencija, izrada izvještaja i analiza
• unos i ažuriranje podataka u poslovne aplikacije
• zaprimanje i rješavanje internih upita
• ugovaranje sastanaka i telefonska ponuda usluga
• izrada ponuda/ugovora
• komunikacija s potencijalnim kupcima
• suradnja s ostalim sektorima
• ostali poslovi po nalogu poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata:
• motiviranost, proaktivnost i snalažljivost
• pouzdanost, ažurnost, odgovornost
• smirenost i preciznost
• sposobnost prilagođavanja timskom radu, suradnja i komunikativnost
• otvorenost prema novim znanjima
• odgovornost, organizacija i neovisnost u radu
• poznavanje rada na računalu
• obavezno poznavanje engleskog jezika

Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Stupanj i smjer stručne spreme: VSS, VŠS ili SSS, univ.spec., univ.bacc., mag. struke
Radno iskustvo: 5 godina
Probni rad u trajanju: 6 mjeseci

Što nudimo:
• rad na neodređeno vrijeme
• izazovan i dinamičan posao u ugodnom, profesionalnom i prijateljskom radnom okruženju
• mogućnost usavršavanja, daljnjeg profesionalnog razvoja i napredovanja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina