Administrativni asistent u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Remote & Zagreb Office
Rok prijave:
05.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HIRE AND FIRE
Što se dogodi kad grupa stručnjaka koji već desetljeće rade u istoj djelatnosti prijeđu prag suradnika i kolega i uđu u novu sferu u kojoj shvate da imaju istu viziju, istu misiju, razmišljanja i osobine? Ako su dovoljno hrabri i ambiciozni ovaj jedinstveni zlatni grumen poslovnog prijateljstva pretvore u novi projekt, i daju mu jednako upečatljivo ime! Mi smo Hire and Fire, Vaš budući poslodavac koji jamči put učenja i rasta, dinamično multikulturalno radno okruženje u kojem vaša mišljenja neće proći nezapaženo. S našim sustavom nagrađivanja sigurni smo da ćete se osjećati motivirano i cijenjeno.

Vidimo se kao posrednici u poslovnom svijetu, pružatelji rješenja, partneri svim stranama uključenim u ono što radimo. Što točno radimo? Tražimo, ili nas traže, pojedinci i tvrtke kojima je potrebno rješenje. Prepoznajemo dvije strane čiji su problemi zapravo rješenja! Poslodavcima u Europi osiguravamo adekvatnu radnu snagu; a pojedincima iz Azije i Afrike koji traže bolju priliku u životu pružamo upravo to.

Kao agencija za zapošljavanje možemo promijeniti živote na bolje, ako slijedimo svoju viziju i jesmo i ostajemo partner vama, budućim članovima našeg tima i svim našim klijentima.

Vrsta zaposlenja: Puno radno vrijeme
Posebne pogodnosti:
Prednosti:
- Radite iz udobnosti svog doma ili iz našeg zagrebačkog ureda
- Dio ste prijateljskog, dinamičnog i multikulturalnog radnog okruženja
- Surađivat ćete s kolegama iz naših drugih europskih i azijskih ureda
- Možete putovati diljem Europe kako biste se susreli s klijentima i drugim članovima tima
- Dobivate telefon i prijenosno računalo nakon što se postignu početni ciljevi
- Imat ćete konkurentnu osnovnu plaću s atraktivnim bonusima na temelju prodaje, u prosjeku od 2000 € neto mjesečno
- Rastete zajedno s nama - u našoj novoj tvrtki puno je prostora za napredovanje
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, praksa, sezonski posao
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Kvalifikacije:
Prvenstveno, želimo vas doživjeti onakvima kakvi jeste i ispričate nam o svojim iskustvima, vrijednostima, i ciljevima. Iskustva su sama po sebi obrazovanje. Kada nam kažete nešto o svom, bolje ćemo razumjeti vaše dosadašnje izbore i odluke. Vjerujemo u obrazovanje, čak i strastveno, i ono je neprocjenjivo bogatstvo. Međutim, osobnost i sustav vrijednosti jednako su nam važni. Nadamo se da će se vaš podudarati s našim!
U idealnom slučaju, čut ćemo od vas o vašim izvrsnim prodajnim vještinama i postignućima.
Tražimo kolege koji su dobro organizirani, koji znaju odrediti prioritete zadataka, timske igrače sposobne za rad u našem multinacionalnom timu. Bit će nam važno ako tečno i vješto govorite engleski, međutim, imamo dobru mrežu podrške i na našem lokalnom jeziku. Poznavanje drugih svjetskih jezika je prednost u našem timu jer će vam omogućiti da raširite svoja krila izvan lokalnog tržišta.
Dnevna rutina uključivat će brojne pozive i video sastanke s klijentima i vašim timom, terenski rad ako ste skloni takvim pothvatima, ali i redovne uredske/administrativne obveze koje će nam pomoći da održavamo urednu evidenciju naših aktivnosti.
U sklopu našeg sustava nagrađivanja, osim fiksne mjesečne plaće, za vas su tu i dva bonusa te dodatno, uz ostvarene i premašene ciljeve, povlastice koje donosi rad u modernoj tvrtki tradicionalnih vrijednosti.

Uvjeti:
- Vaše su komunikacijske i prezentacijske vještine izvanredne
- Pregovarate sa šarmom
- Obraćate pozornost na detalje kako bi razumjeli širu sliku bolje od klijenta
- Praktični ste u svojim administrativnim zadacima
- Proaktivni ste i samomotivirani
- Upoznati ste s društvenim mrežama i svakodnevno koristite MS Office
- Kao kolege ste pozitivni, pouzdani i fleksibilni
- Volite i svoj život izvan posla kao i dobar smisao za humor

Pošaljite svoju prijavu putem donje 'Brze prijave' ili pošaljite životopis na [email protected].
Posjetite našu web stranicu na www.hireandfire.eu za više informacija.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola