Administrativni/a asistent/ica  HZZ OGLAS

Global Tax Reclaim d.o.o. za poslovno savjetovanje, upravljanje i istraživanje
Mjesto rada:
Zagreb-Novi Zagreb
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB-NOVI ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
internet
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - odgovaranje na pozive - primanje i slanje pošiljaka u RH i inozemstvu - rješavanje upita klijenata - nabava potrebnog uredskog materijala i opreme - koordinacija sa IT odjelom glede internih upita kolega - korespondencija sa poreznim upravama glede nadopuna dokumentacije za klijente - evidencija ulaznih računa - komunikacija sa vanjskim knjigovodstvom glede prijava/odjava zaposlenika - praćenje evidencije radnih sati, dostavljanje doznaka za bolovanje vanjskom knjigovodstvu - komunikacija sa vanjskim partnerima - organiziranje prijevoda - korisnička podrška na Chatu - briga o potpisivanju i otpremi dokumenata - i drugi poslovi po nalogu voditelja Uvjeti: - potrebna razina engleskog jezika u govoru i pismu B2 - poželjno poznavanje 2. stranog jezika ali nije uvjet za zaposlenje Minimalno 1 godina radnog iskustva ali nije uvjet za zaposlenje. Poslodavac nudi: - 21 dan godišnjeg odmora - fiksnu plaću + bonusi - početak rada 5. mjesec - plaćen prijevoz - rad u uredu – Novi Zagreb – Središće
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142932744
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.