Account Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.09.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Universal Media (UM) je vodeća full service medijska agencija specijalizirana za planiranje i zakup medijskog prostora na svim medijskim platformama za neke od najvećih lokalnih, regionalnih i internacionalnih kompanija.

Nastojimo izbrisati granicu između medija i kreativnosti, podataka i sadržaja te vještine i umjetnosti.

U potrazi smo za novim/om članom/icom tima koji je znatiželjan/a, vedar/a, poštuje različitosti, njeguje osobni i profesionalni integritet i uvažava druge.
Tražimo pojačanje na poziciji

Account Manager

Opis posla obuhvaća:

• Kreiranje strategija koje obuhvaćaju zakup i planiranje oglašavanja u medijima
• Supervizija realizacije strategije i upravljanje klijentovim budžetom planiranim za oglašavanje
• Analiza rezultata postignutih strategijom i njihovo prezentiranje klijentima
• Građenja i negovanje dobrih/partnerskih odnosa s klijentima i medijima
• Uspješno vođenje tima
• Suradnja s New Business timom kroz predstavljanje agencije potencijalnim klijentima i predlaganje dodatnih usluga postojećim klijentima
• Koordinacija i suradnje s drugim agencijama
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Minimum četiri, a poželjno je pet godina radnog iskustva u medijima
• Poznavanje medija i trendova u oglašavanju
• Razumijevanje principa kreiranja godišnjih medijskih strategija i pripremu analiza koje služe kao osnova za strategije
• Poznavanje zakona i propisa iz područja oglašavanja
• Fakultetsko obrazovanje
• Odlično poznavanje engleskog jezika
• Napredni nivo korištenja Microsoft paketa
• Poznavanje potreba i marketinških ciljeva klijenta

Nudimo Vam priliku da razvijate svoje vještine i steknete nova znanja u kreativnom, dinamičnom i inspirativnom okruženju kroz rad s iskusnim profesionalcima!

Ukoliko ste zainteresirani za ovu poziciju i ispunjavate uvjete natječaja, molimo Vas da nam dostavite svoj CV u elektronskoj formi na mail adresu [email protected] i u kopiju maila obavezno dodati [email protected]

Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Sve prijave su dobrodošle.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine