Tajni kupac (m/ž)

Mjesto rada:
navedeni gradovi u oglasu
Rok prijave:
15.01.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe naših projekata tražimo više osoba na poziciji:

(honorarni posao)

Mjesto rada: Dubrovnik, Gospić, Imotski, Makarska, Rovinj, Sisak, Valpovo, Virovitica, Vukovar

Tajni kupac je osoba koja posjećuje i prema unaprijed definiranim kriterijima opaža što se događa na prodajnim mjestima (supermarketi, banke, auto saloni, benzinske postaje itd.). Nakon obavljene kupovine tajni kupac ispunjava upitnik i na objektivan način ocjenjuje situaciju koja se dogodila tijekom kupovine.
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Poznavanje rada na računalu (svakodnevni pristup mailu)
• Minimalno SSS
• Organiziranost, odgovornost i točnost
• Dobre opažačke vještine
• Posjedovanje automobila i mobilnost je prednost, ali nije uvjet za sve projekte
• Iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet

Posebne pogodnosti:
• Mogućnost učestalog angažiranja na projektima
• Fleksibilno vrijeme posla
• Doprinos kvaliteti usluga

Javite se s povjerenjem na:
[email protected]
DEKRA zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb

www.dekra.hr

Napomena: Samo Kandidati koji u potpunosti odgovaraju zadanim zahtjevima projekta bit će kontaktirani. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u DEKRA bazu tajnih kupaca. Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno