Zavarivač MIG / MAG postupkom (m/ž)

Mjesto rada:
Labin
Rok prijave:
15.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

ZAVARIVAČ/ICA MIG / MAG POSTUPKOM
Mjesto rada: Labin

ODGOVORNOSTI:
• Montiranje i zavarivanje čeličnih struktura peći izgrađenih od limova do debljine 5 mm
• Pravilna upotreba i korištenje sredstava za varenje
• Pridržavanje definiranog tehnološkog postupka varenja (redosljed zavarivanja, parametri zavarivanja, kvaliteta zavarivanja)
• Odgovarnost za kvalitetu obavljenog posla
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Potrebna razina obrazovanja: NKV, KV, SSS
• Iskustvo i kvalitetno varenje MIG / MAG postupkom
• Certifikat za zavarivače nije obavezan, ali je prednost
• Čitanje nacrta
• Samostalnost u radu
• Sklonost timskom radu
• Ustrajnost u poslu
• Spremnost za daljnju obuku i usavršavanja
• Odgovornost, ozbiljnost

NUDIMO:
• Vrlo dobra primanja
• Vrlo dobri tehnički i tehnološki uvjeti rada
• Mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite do 15.09.2016. na:
[email protected]

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola