Voditelj wine & cocktail bara (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka, Zagreb
Rok prijave:
12.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo iskusnog voditelja poslovanja s najmanje 4 godine radnog iskustva na poslovima voditelja ugostiteljskog objekta, F&B managera ili noćnog kluba. Posao podrazumijeva i PR te marketinške aktivnosti, te sve srodne poslove usko vezane uz event management ugostiteljskih objekata.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Idealan kandidat je:
- vedra i energična osoba
- timski igrač
- sposobnost samostalnog riješavanja zadataka
- rukovođenje radom objekta
- usklađivanje ovlaštenja i odgovornosti u lokalu
- usmjeravanje, koordiniranje i sudjelovanje u radu lokala
- usmjeravanje osoblja zaduženog za pripremu i posluživanje pića kako bi osigurali visoke standarde kvalitete, čistoće, i održavanja opreme
- rad s dobavljačima, kontrola i nabava skladišta

Uvjeti:
- podrška poslovanju
- usklađivanje operativnih procesa
- praćenje zakonske i pravne regulative, te njena primjena
- planiranje razvojnih projekata, te koordinacija i operativno sudjelovanje u istim
- planiranje marketinških djelatnosti u vidu poboljšanja prodaje
- prodaja i organizacija evenata
- rad s klijentima i poslovnim partnerima

Uz životopis poželjne su i eventualne preporuke bivših poslodavaca.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski obavezno, njemački i/ili talijanski prednost
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine