Voditelj usluga nabave u globalnom servisnom centru nabave (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošljavamo

VODITELJA USLUGA NABAVE U GLOBALNOM SERVISNOM CENTRU NABAVE (m/ž)

Vaš profil
Kao Voditelj usluga nabave u Globalnom servisnom
centru Nabave bit ćete odgovorni za tim specijalista
za nabavu proizvoda i usluga, a Vaše će odgovornosti
uključivati:
• praćenje učinka nabavnih specijalista te učinkovitosti aplikacija
• koordinaciju s drugim organizacijskim dijelovima
Globalnog servisnog centra Nabave
• rješavanje problema koji mogu nastati u procesu nabave, uključujući eskalaciju
• analizu općih pokazatelja uspješnosti te razvoj novih
rješenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili minimalno 300 ECTS bodova
• minimalno 5 godina radnog iskustva u poslovima nabave
• minimalno 3 godine rukovoditeljskog iskustva
• odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje MS Office alata, a poznavanje SAP-a je
poželjno
• spremnost na rad u različitim vremenskim zonama

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja - postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Aka ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoj životopis i motivacijsko pismo na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite do 14. srpnja putem LINKA ZA PRIJAVU
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine