Voditelj skladišta (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
30.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Voditelj skladišta (m/ž) - Dubrovnik

Opis posla:
• Organiziranje i koordinacija rada vozača i skladišnih radnika
• Kontrola skladišnih procesa (utovar, istovar, premještaj robe)
• Kontroliranje zaliha i rokova u skladištu
• Izrađivanje dnevnih/tjednih rasporeda rada vozača i skladišnih radnika
• Briga o ispravnosti skladišne mehanizacije
• Rad na prijemu i povratu robe od dobavljača, te na povratu robe od kupaca
• Kontrola komisionirane robe
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od kandidata:
• SSS
• 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Prednost iskustvo rada u distribuciji pića
• Iskustvo rukovođenja ljudima
• Snalažljivost i proaktivnost
• Znanje rada na računalu

Što nudimo:
• Priliku za razvoj i učenje u dinamičnom i mladom timu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine