Voditelj servisa (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
14.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naš klijent je renomirana tvrtka koja ima dugogodišnje iskustvo u izgradnji i održavanju autocesta.

Za potrebe našeg klijenta tražimo:

Voditelj servisa
- 1 djelatnik

Opis posla:
- organiziranje, provedba i praćenje redovnih i izvanrednih popravaka osobnih vozila, teretnih vozila i radnih strojevi u vlasništvu tvrtke
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Poželjni uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS strojarskog smjera
- najmanje dvije godine iskustva na navedenim ili sličnim poslovima
- izuzetno motivirana osoba, orijentirana na postizanje rezultata
- izražen timski duh
- iskustvo u automehanici i vođenju servisa motornih vozila
- komunikativnost, otvorenost,susretljivost
- sposobnost organizacije posla i upravljanje ljudima
- napredno znanje na računalu
- znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Mi vam nudimo:
- dinamično i pozitivno radno okruženje
- mogućnost napredovanja
- stimulativna primanja
- mogućnost stalnog radnog odnosa.

Iskoristite priliku sada i postanite dio našeg uspješnog tima.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine