Voditelj ribnjačarstva (m/ž)

Mjesto rada:
Orahovica
Rok prijave:
22.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vodi cjelokupno poslovanje poslovne jedinice proizvodnje u skladu s odlukama i smjernicama Uprave i to:

• odgovara je za proizvodnju i realizaciju utvrđenog plana poslovanja
• koordinira poslovanje između Ribnjačarstva i Društva kao cjeline
• predlaže mjere za poboljšanje organizacije rada
• daje upute o provođenju organizacije rada i tehnologije proizvodnje te rukovodi provođenjem organizacijskih mjera
• objedinjuje sve organizacijske i operativne poslove
• vodi brigu o pravilnom korištenju imovine, te proizvodno-financijskom poslovanju
Posebne pogodnosti:
Mogućnost sudjelovanja u upravljanju radom, proizvodnjom i ukupnim rezultatima poslovanja u jednom od najmodernijih sustava u Ribnjačarstvu u Hrvatskoj i okruženju.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• najmanje 5 godina iskustva na poslovima upravljanja privrednim subjektima ili većim organizacijskim jedinicama
• VSS (završeni diplomski studij)
• Aktivno korištenje engleskog jezika u pisanju, čitanju i govoru
• Dobro poznavanje rada na računalu u Windows okruženju (MS Office, Internet komunikacija)

Pored navedenoga, poželjno je i sljedeće:
• iskustvo u upravljanju poljoprivrednim subjektima (osobito u ribnjačarstvu)
• poznavanje drugog stranog jezika (osobito njemački/talijanski)

Prijavite se putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine