Voditelj projekata nabave (Sourcing project leader) (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odjel: Globalna Nabava za TAPI I&R

Bit ćete odgovorni za:
- upravljanje odnosima s dobavljačima
- definiranje, praćenje i izvještavanje o projektima podrške TAPI Istraživanju i razvoju
- evaluaciju i upravljanje rizikom za pojedini projekt
- pregovaranje uvjeta ugovora s dobavljačima i ugovornim proizvođačima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- VSS ili minimalno 300 ECTS kemijskog, biokemijskog ili biotehnološkog smjera
- poznavanje MS Office alata
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- tražimo kandidate zainteresirane za razvoj karijere u nabavnim aktivnostima u internacionalnom okruženju

Imate diplomu kemijskog usmjerenja i želite se razvijati u globalnom okruženju, blisko surađujući s našim timom za Istraživanje i razvoj na identifikaciji dobavljača supstanci potrebnih za razvoj proizvoda?

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis na engleskom jeziku dostavite nam do 14. ožujka.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro