Voditelj proizvodnje drvne industrije (m/ž)

Mjesto rada:
Donji Miholjac
Rok prijave:
17.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Grupa Požgaj je moderna, inovativna i učinkovita proizvodno izvozna tvrtka sa primarnom proizvodnjom, proizvodnjom parketa kao i proizvoda za industriju namještaja. Grupa Požgaj stvara dodatnu vrijednost razvojem novih inovativnih proizvoda, prepoznavanjem novih poslovnih mogućnosti i postavljanjem tržišnih trendova, te prepoznavanjem i razvijanjem ljudskog potencijala.

U svrhu daljnjeg širenja Grupe Požgaj tražimo iskusne i odgovorne djelatnike za radno mjesto:

Voditelj proizvodnje drvne industrije (m/ž).

Kao voditelj proizvodnje biti ćete zaduženi za slijedeće poslove:

- vođenje procesa, organiziranje i upravljanje radnicima i radnim zadacima u proizvodnji
- organiziranje i planiranje proizvodnje, te vođenje dnevnika
- praćenje i unapređivanje proizvodnog procesa
- izrada evidencija, izvješća i tehničke dokumentacije

Rad na određeno, sa mogućnošću na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- odlično poznavanje Microsoft Office, e-mail
- fleksibilnost i komunikativnost
- spremnost na timski rad
- dinamičnost, samoinicijativa i odgovornost
- sposobnost organizacije, vođenja i razvoj ljudi

Vaše motivacijsko pismo i životopis očekujemo putem linka za Brzu prijavu ili pisanim putem na adresu:

Grupa Požgaj
Veliki Bukovec, Dravska 24,
42231 Mali Bukovec.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine