Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
27.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naša tvrtka je proizvođač građevinskih materijala, prisutni smo na području Hrvatske i regije.

Naš uspjeh temelji se na inovativnosti naših ljudi, stoga i Vas pozivamo da se pridružite našem mladom i dinamičnom timu.

Obzirom da nastojimo unaprijediti i proširiti poslovanje u Hrvatskoj i regiji trenutno imamo potrebu za:

Opis posla:
- organizacija, koordinacija i kontrola prodaje na području Hrvatske
- predlaganje prodajne strategije Upravi Društva, izrada planova prodaje
- kontroliranje i analiziranje rada prodajnih predstavnika na području Hrvatske
- organizacija istraživanja tržišta za proizvode iz proizvodnog asortimana Društva
- rukovođenje odjelom prodaje
- praćenje naplate, te predlaganje mjera za unapređenje naplate
- odgovornost za ispunjenje plana prodaje
- prezentacija prodajnih rezultata, te predlaganje mjera za korekcije
Posebne pogodnosti:
- ugodna radna atmosfera
- mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS/VŠS
- minimalno 3 godine radnog iskustva u području rukovođenja prodajom
- znanje engleskog jezika
- poznavanje još jednog stranog jezika je prednost
- rad u MS-Office-u
- organizacijske sposobnosti, samostalnost
- odlične pregovaračke i komunikacijske vještine
- kreativnost, proaktivnost
- timski rad
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine