Voditelj prodaje digitalnih proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
S ciljem unapređivanja poslovanja i osnaživanja vodećeg položaja na tržištu otvaramo radno mjesto:

VODITELJ PRODAJE DIGITALNIH PROIZVODA (M/Ž)

Svrha radnog mjesta je koordinacija rada tima za direktnu prodaju orjentiranu prema privatnim i poslovnim korisnicima, proaktivno sudjelovanje u kreiranju i provedbi marketinško-prodajne strategije Oglasnika i Posao.hr.

Ključni zadatci:
• razvoj i unapređenje poslovanja i provođenje planova prodaje
• praćenje aktivnosti na tržištu u svrhu unapređenja prodaje
• sustavno predlaganje novih aktivnosti za poboljšanje prodajnih procesa
• predlaganje promotivnih aktivnosti te njihova implementacija
• prikupljanje i analiziranje podataka o potrošačima i konkurenciji
• proaktivan razvoj prodaje kroz povećanje broja novih korisnika
• provođenje i unapređenje procesa i procedura prodaje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Minimalni uvjeti:
• VSS ekonomskog ili društvenog smjera
• minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• iskustvo direktnog rada s klijentima te vođenja tima
• dobro poznavanje IT i Marketing industrije
• izražena komunikativnost, organizacijske, prodajne i pregovaračke vještine
• analitički pristup rješavanju problema
• dinamičnost i inovativnost
• napredno poznavanje rada na računalu
• poznavanje engleskog jezika
• aktivan vozač (B kategorije)

Uspješnom kandidatu nudimo:
• Fiksnu plaću i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima tima.
• Dodatne edukacije te profesionalni razvoj
• Ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci.
• Stimulativno i dinamično radno okruženje.

Ukoliko ste spremni prihvatiti izazove koje nosi ova pozicija pošaljite nam zamolbu sa životopisom do 01.07.2016. na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine