Voditelj odjela proizvodnje / prerade ribe (m/ž)

Mjesto rada:
Duga Resa
Rok prijave:
05.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Meduza d.o.o. je specijalizirano poduzeće za otkup i distribuciju svježe ribe, skladištenje i distribuciju zamrznute ribe te uvoz i izvoz ribe.
Zbog stalnog razvoja i proširenja opsega posla, tvrtka Meduza traži komunikativne, snalažljive i odgovorne osobe za radno mjesto:

VODITELJ ODJELA PROIZVODNJE/PRERADE RIBE (M/Ž)

OPIS POSLA:
- Vođenje i organiziranje proizvodnje te kontrola rada radnika,
- Odgovornost za izradu plana proizvodnje, sukladno poslovnim planovima Poslodavca,
- Planiranje proizvodnje na osnovu radnih naloga, praćenje plana i dinamike proizvodnje,
- Izrada godišnjeg plana proizvodnje u suradnji s rukovoditeljem razvoja i tehničkim direktorom,
- Identificiranje problema vezanih za proces proizvodnje,
- Odgovornost za kvalitetu proizvedenih proizvoda
- Odgovornost za optimalno korištenje sirovina, potrošnog materijala i osnovnih sredstava rada,
- Odgovornost za izradu normi proizvodnje,
- Odgovornost za inventurno stanje robe i opreme/imovine
- Odgovornost za upravljanje, razvoj i edukaciju djelatnika
- Kontrola rada radnika, vođenje evidencije o radnom vremenu radnika u proizvodnji
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- SSS/VSS/VŠS
- Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Visoka razina odgovornosti i samoorganiziranosti
- Prilagodljivost timskom radu
- Sposobnost vođenja više složenih projekata istovremeno
- Predanost i ozbiljan pristup poslu

Prijavite se putem Brze prijave ili mailom: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola