Voditelj ljudskih resursa (Human Resources Manager) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
• definira HR strategiju prema strategiji Društva, te radi godišnji plan rada i aktivnosti u suradnji sa Upravom i menadžmentom;
• upravlja i operativno vodi sve aktivnosti na razini Društva u procesu zapošljavanja novih ljudi; kreiranje oglasa za zapošljavanje,selekcijski intervju, pisanje izvještaja;
• sudjeluje u definiranju sistematizacija radnih mjesta i opisa poslova;
• organizira i koordinira sve aktivnosti usmjerene na razvoj kompetencija zaposlenih (treninzi, edukacije, radionice i sl.);
• osmišljava i provodi inicijative za povećanje motivacije, produktivnosti i zadovoljstva radnika;
• administrira i unapređuje sustav ocjenjivanja i nagrađivanja;
• aktivno sudjeluje i pruža poslovnu podršku Upravi i menadžmentu u provođenju njihovih aktivnosti vezano za ljudske resurse;
• redovito izvještavanje Uprave i menadžmenta;
• prati zakonsku regulativu u području radnoga prava.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS, društvenog smjera;
• minimalno 5 godina radnog iskustva na poslovima u području ljudskih resursa;
• minimalno jedna godina radnog iskustva na rukovodećoj poziciji na navedenim poslovima.

Potrebna znanja:
• poznavanje Zakona o radu te pripadajućih propisa kojima je regulirano radno zakonodavstvo;
• napredno korištenje računala (MS Office);
• znanje engleskog jezika u govoru i pismu ;
• vozačka dozvola B kategorije.

Kompetencije:
• izražene organizacijske sposobnosti i komunikacijske vještine;
• proaktivnost, odgovornost i marljivost;
• sklonost timskom radu;
• pozitivan pristup poslu i rješavanju problema;
• sposobnost donošenja odluka.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina