Voditelj ključnih kupaca - Key account manager (m/ž)

Mjesto rada:
Duga Resa
Rok prijave:
05.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Meduza d.o.o. je specijalizirano poduzeće za otkup i distribuciju svježe ribe, skladištenje i distribuciju zamrznute ribe te uvoz i izvoz ribe.
Zbog stalnog razvoja i proširenja opsega posla, tvrtka Meduza traži komunikativne, snalažljive i odgovorne osobe za radno mjesto:

VODITELJ KLJUČNIH KUPACA - KEY ACCOUNT MANAGER (M/Ž)

OPIS POSLA:
- razvoj poslovanja s ključnim kupcima u skladu s prodajnom strategijom tvrtke i zajedničkim poslovnim planovima s ključnim kupcima koje vodi koordinacija i nadziranje prodajnih aktivnosti kod ključnih kupaca, (dogovaranje uvjeta i promotivnih aktivnosti),
- prikupljanje informacija i praćenje stanja na tržištu, analiza konkurencije, predlaganje novih ideja razvoja proizvoda i prodajnih strategija
- određivanje preduvjeta za pregovore s kupcem te registriranje novih kupaca i praćenje prometa dodijeljenih kupaca
- samostalno vođenje pregovora s ključnim kupcima te izrada mjesečnih i godišnjih planova
- izrada prijedloga te provođenje politike prodaje prema ključnim kupcima
- izrada prijedloga planova prometa i unaprijeđenja prodaje za svakog ključnog kupca
- izvješćivanje o ostvarenju planiranih aktivnosti
- izrađuje mjesečni plan i izvještaj o ostvarenim prometima kod Kupca
- prati i analizira poslovanja sa kupcem, izrađuje mjesečne planove i izvještaj te planira aktivnosti potrebne za povećavanje prometa prema kupcu

Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- Izražene analitičke i komunikacijske te sposobnosti poslovnog pregovaranja
- Proaktivnost u pristupu, prihvaćanje poslovnih problema kao izazova, veliki radni angažman, sposobnost timskog i samostalnog rada u zadanim rokovima
- Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima kao i iskustvo u HoReCa kanalu
- Osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Računalna pismenost (MS Word, MS Excel, Power Point, Outlook)
- Samodiscipliniranost i neovisnost u radu kao i usmjerenost na ciljeve i rezultate
- Izvrsne analitičke, konceptualne i organizacijske sposobnosti te otvorenost za promjene i inovacije
- Vozačka dozvola B kategorije

Prijavite se putem Brze prijave ili mailom: [email protected]
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro