Voditelj hrane i pića (m/ž)

Mjesto rada:
Trpanj
Rok prijave:
09.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• Provodi i dodjeljuje zadatke zaposlenima u restoranu i barovima i provjerava obavlja li se posao na vrijeme i u skladu s pravilima i procedurama
• Uprava poslužnim procesom i nadgleda ga
• Organizira i kontrolira rad odjela te odgovara za rad istog
• Predlaže nove tehnologije pripreme hrane i posluživanja, utvrđuje standardne operativne procedure i kontrolira njihovu primjenu
• Organizira obučavanje djelatnika odjela
• Izrađuje kalkulacije za odjel hrane i pića
• Izrađuje plan marketinških aktivnosti za odjel i sudjeluje u izradi tiskovnih materijala odjela (popise pića i jelovnike)
• Brine se za to da programi prodaje budu atraktivni i inovativni, uz sezonske promjene u skladu s tržištem i dostupnošću artikala
• Uvodi posebna zbivanja, sezonske aktivnosti, blagdanske promocije i druge inovacije
• Obavlja i druge poslove po nalogu direktora hotela
• Rad u dvije smjene i vikendom
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Zajednički smještaj u hotelu, prehrana i naknada za prijevoz
• Mogućnost stalnog zaposlenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Formalno obrazovanje: minimalno SSS ugostiteljskog smjera
• Radno iskustvo: 2 godine
• Jezici: aktivno znanje francuskog i engleskog jezika u govoru
• Vještine: rad u sustavu Windows, poznavanje Microsoft Office paketa

Odgovorna i motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije posla. Briga o gostu, ugodna komunikacija i opći dojam.

Okretnost, proaktivnost i uslužnost.

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, francuski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine