Voditelj EU projekta (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
22.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U sklopu projekta „Svako dijete ima pravo na obrazovanje“ kojem su dodijeljena bespovratna sredstva Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta za „Osiguranje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama“ u okviru Europskog socijalnog fonda Operativnog programa „Razvoj ljudskih potencijala“, objavljuje se

NATJEČAJ
za izbor

1. VODITELJA EU PROJEKTA – 1 izvršitelj na određeno vrijeme od 12 mjeseci - na pola radnog vremena (4 sata)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- magistar struke ili stručni specijalist društvenog/humanističkog smjera odnosno sveučilišni ili stručni prvostupnik društvenog/humanističkog smjera odnosno osobe koje su prema ranijim propisima stekle VSS ili VŠS društvenog/humanističkog smjera
- 1 godina radnog iskustva
- informatička znanja: MS Office, Outlook

Prednost će imati osobe sa:
• iskustvom na EU projektima,
• iskustvom u volontiranju,
• iskustvom u odgojno-obrazovnom radu.

2. Prijavi za izbor kandidata iz točke 1. treba priložiti:
- životopis,
- dokaz o stručnoj spremi (preslika),
- Domovnicu (preslika),
- Potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
- uvjerenje / potvrdu o nekažnjavanju izdanu u tijeku trajanja natječajnog postupka
- osobnu iskaznicu (preslika).

Prijave se podnose preporučeno poštom ili predaju osobno na sljedeću adresu:

Grad Velika Gorica,
Upravni odjel za predškolski odgoj, školstvo i šport
Trg kralja Tomislava 34
10410 Velika Gorica

s napomenom „prijava za Voditelja EU projekta“.

Rok za podnošenje prijava je 22. listopada 2014. godine.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Za sve informacije možete se obratiti na broj telefona 01/6269 917 ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina