Voditelj dućana (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
MAre dućan jedno je od onih elegantnih mjesta u kojima se uspješno spajaju vrhunski modni brandovi s osjećajem da ste nešto dobro napravili u životu. MAre sadrži najnovije kolekcije svjetski poznatih brendova poput Henri Lloyd, M Missoni, U.S. Polo Assn, Cycle, Dean D, Vilebrequin, Lubiam, a odnedavno i See by Chloe i Cavalli Class. U ugodnom interijeru, MARE dućan uspio je sjediniti prepoznatljivu eleganciju, besprijekorne krojeve, glamurozno blještavilo i osebujnu paletu boja u brandovima koji do sada kod nas nisu bili dostupni. U MAre dućanu pronaći ćete i zamamnu kolekciju mirisa Laboratorio Olfattivo.

Volite modu i dobro raspoloženje? Imate iskustva u radu s vrhunskim modnim brandovima?

Prijavite se, upravo zapošljavamo:
Voditelja (m/ž) multibrand dućana MAre

Opis posla:
- vođenje i organizacija poslovanja dućana
- realizacija prodaje, te ostvarenje prodajnih planova
- kontrola zaliha, naručivanje i preuzimanje robe
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- obavezn 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
napredno poznavanje engleskog jezika
- poznavanje MS office paketa

Vašu prijavu pošaljite najkasnije do 22.08.2014. putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine