Vodeći stručnjak za operativnu izvrsnost (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaše odgovornosti uključivat će:

• evaluaciju postojećih procesa rada i pripremu projekata za unapređenja procesa primjenom lean metodologije
• sudjelovanje u edukacijama zaposlenika na teme vezane uz projekte
• implementaciju Tevinih proizvodnih sustava (TPS) - predefinirani standardi, rutine i metodologija provođenja unapređenja
• suradnju s kolegama iz proizvodnje tijekom implementacije poboljšanja procesa te održivosti implementiranih unapređenja
• podršku „Sustainability audit-a“ prilikom procjene održivosti implementiranih poboljšanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
• VSS ili minimalno 300 ECTS – kemijsko inženjerstvo, farmacija, prehrambeno inženjerstvo, kemija, biotehnologija
• odlično znanje engleskog jezika
• napredno poznavanje MS Office alata
• komunikacijske vještine, organiziranost, sposobnost analize i sinteze podataka, prilagodljivost promjenama i proaktivnost u rješavanju problema
• iskustvo rada u industriji, na unapređenjima procesa i vođenju projekata predstavljat će prednost

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 3. rujna.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro