VB6 i .NET Programer (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
24.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo odgovornu i ambicioznu osobu sa iskustvom u programiranju VB6 i .NET aplikacija.

Osoba zaposlena na tom radnom mjestu će biti zadužena za održavanje medicinske aplikacije koju koristi preko 900 korisnika i istovremeno će sudjelovati u modernizaciji legacy koda te aplikacije, te proširenju usluge na web i mobilno tržište.

Uz Vašu pomoć namjeravamo modernizirati najbolji medicinski program na tržištu.
Posebne pogodnosti:
- redovita primanja, bonus za izvanredne rezultate,
- mogućnosti stručnog educiranja i razvijanja vlastitih znanja, pred vas će biti stavljeni naizgled nemogući zadaci koji će staviti vašu kreativnost na kušnju,
- rad u odličnoj mladoj ekipi, pritisak je konstantan i sveprisutan, ali cijenit će vas zbog vašeg rada i znanja,
- različitost projekata omogućit će vam da ostanete u toku sa najmodernijim tehnologijama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:

- poznavanje bilo koje od Microsoft tehnologija (Visual basic, .NET, C#, MS SQL Server, ...) i želja da se to znanje upgrade-a kako se pojavljuju modernije tehnologije,

- prilagodljivost i proaktivnost u rješavanju zadanih izazova. Svaki glas se čuje i očekujemo da svi sudjeluju u raspravama,

- sposobnost rada i snalaženje u stresnim situacijama. Pred kraj projekta je uvijek gužva, ali u takvim situacijama se sposobnosti najviše razviju,

- spremnost na samostalno odlučivanje i preuzimanje odgovornosti te organiziranje svog vremena i rada kako bi postigli maksimalno iskorištenje danih resursa,

- programeri u našem timu rade na razvoju novih i održavanju postojećih aplikacija. Zahtjevi za izmjenama najčešće dolaze uslijed promjena zakona, od korisnika, ali i interno.
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina