Terenski prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
16.02.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoga klijenta, veliku multinacionalnu telekomunikacijsku kompaniju traži 50 motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

TERENSKI PRODAJNI PREDSTAVNIK (M/Ž)
Mjesto rada: Zagreb i okolica

ODGOVORNOSTI:
• Direktna terenska prodaja proizvoda i usluga poslovnim korisnicima
• Postizanje zadanih prodajnih ciljeva
• Izvještavanje o prodajnim rezultatima
• Odgovaranje na upite korisnika
• Vođenje baze kupaca i klijenata
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Iskustvo rada u prodaji - iskustvo rada u terenskoj prodaji je prednost
• Izražene komunikacijske, prodajne i prezentacijske vještine
• Dinamičnost, motiviranost i proaktivnost
• Usmjerenost na ciljeve i predanost u postizanju istih
• Minimalno SSS
• Aktivno korištenje MS Office-a

NUDIMO:
• Plaćenu edukaciju u trajanju 2 tjedna
• Redovna fiksna primanja
• Ostvarivanja dodatnih stimulativnih primanja (u visini do 4 redovne mjesećne plaće)
• Ugovor o radu na puno radno vrijeme (prijava na mirovinsko i zdravstveno)
• Mogućnost napredovanja

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju profesionalnu karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini obratite nam se putem Brze prijave najkasnije do 26.01.2014.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82, 10000 Zagreb

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro