Tehnolog (m/ž)

Mjesto rada:
Savski Marof
Rok prijave:
28.11.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis:
Kao član tima u proizvodnji aktivnih farmaceutskih supstancija (API) bit ćete odgovorni za:

• kontrolu i vođenje tehnološkog procesa proizvodnje API-a i sterilnih API-a
• definiranje radno-tehnoloških parametara i proizvodnih uvjeta
• uvođenje novih proizvoda i tehnologija u proizvodnju
• kontrolu ekonomičnosti i produktivnosti u proizvodnji
• izradu dokumentacije te unapređenje postojećih procesa i njihovu optimalizaciju
• validaciju procesa i čišćenja, kvalifikaciju proizvodne opreme
• rad na investicijskim projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
• VSS ili minimalno 300 ECTS – kemijsko inženjerstvo, kemija, farmacija, prehrambeno inženjerstvo
• radno iskustvo u proizvodnji sterilnih proizvoda
• poznavanje MS Office alata
• odlično znanje engleskog jezika

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, surađivati sa stručnjacima iz svih područja, spremnih na razmjenu znanja i timski rad – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 28. studenog.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet