Tehničar za dijagnostiku (m/ž)

Mjesto rada:
Berlin, Njemačka
Rok prijave:
15.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 35.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za potrebe našeg ureda u Njemačkoj tražimo kvalificirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Mjesto rada: Berlin, Njemačka

ODGOVORNOSTI:
• Planiranje, priprema i provedba dijagnostike
• Usklađenost s obveznim procesima i standardima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Znanje njemačkog jezika A2/B1/B2
• SSS/VŠS
• Iskustvo u radu kao automehaničar ili autoelektričar
• Poznavanje rada na računalu
• AW specifikacije
• Sklonost timskom radu
• Vozačka dozvola B kategorije
• Rad u dvije smjene i rad subotom (uz dodatak na plaću za rad subotom)

NUDIMO:
• Neto plaća: 1.300 EUR
• Plaćeni troškovi smještaja, plaćen trošak dolaska u Berlin
• Mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme (nakon godine dana)

Molimo slati životopise ISKLJUČIVO na njemačkom jeziku.

Molimo zainteresirane da se prijave do 15. veljače putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro