Tehničar razvoja kave (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Volite kavu i inspiriraju Vas okusi i mirisi?
Onda bi Vaš posao iz snova mogao bi biti u našem laboratoriju na poslovnoj poziciji:

TEHNIČAR RAZVOJA KAVE (m/ž)

Osnovne odgovornosti:

• Uzorkuje, priprema i provodi analize novih sirovina, poluproizvoda, proizvoda i ambalažnog materijala, te izvještava o rezultatima istih
• Odgovoran je za točnost i ponovljivost svih rezultata analiza i izdavanje mišljenja o sukladnosti s postavljenim standardima i normama
• Analizira i priprema izvješća o provedenim analizama i njihovu obradu u skladu s potrebama projektnog zadatka
• Prati trendove analiza
• Provodi probna laboratorijska prženja sirovina
• Provodi fizikalno - kemijske analize razvojnih uzoraka
• Priprema podloge za senzorske analize sirovina, poluproizvoda i gotovog proizvoda
• Obrađuje podatke prikupljene senzorskim analizama
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS prehrambenog, kemijskog, tehnološkog, agronomskog smjera
• Iskustvo rada u prehrambenoj i/ili srodnoj industriji
• Poznavanje laboratorijskih tehnika i metoda
• Poželjno poznavanje senzoričkih tehnika
• Iskustvo rada s normiranim sustavima
• Znanje MS Office-a i Google alata
• Prepoznavanje i življenje kompanijskih vrijednosti
• Odgovornost za realizaciju dogovorenih ciljeva
• Spremnost na kontinuirani razvoj i svakodnevno usavršavanje
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• Rad u dinamičnom i inovativnom okruženju
• Izazovne i raznolike radne zadatke, te jasna očekivanja i ciljeve
• Rad u timu u kojem se cijeni i poštuje različitost i nove ideje
• Rukovodstvo koje prepoznaje i osnažuje potencijal
• Okruženje koje potiče profesionalni razvoj i napredak kroz program praćenja

Prepoznajete li se u navedenom profilu i želite započeti svoj profesionalni put u kompaniji Franck d.d., prijavite se na oglas putem linka za prijavu do 25.10.2015. godine.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro