Tehničar / Analitičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PLIVIN uspjeh je njihova zasluga.
Već generacijama.

Globalni analitički servisni labaratorij u Zagrebu pruža usluge razvoja metoda i ispitivanja stabilnosti lijekova proizvodnim lokacijama unutar Tevine korporacije diljem svijeta: Sjedinjene Američke države, Izrael, zemlje Europske unije. Ovaj mladi i dinamičan tim radi prema naivišim standardima struke. Ukoliko ste zainteresirani za rad u internacionalnom okruženju te želite iskoristiti jedinstvene mogućnosti koje pružamo, pridružite nam se na putu prema uspjehu.

Globalni analitički servisni laboratorij razvoj metoda i stabilnost

Zapošljavamo
Tehničara Analitičara (m/ž)
(više izvršitelja s mjestom rada u Zagrebu)

Vaš profil
Kao član tima bit ćete odgovorni za:
- pripremu i/ili nadzor uzoraka prema planu
- pripremu reagencija
- nabavu potrebne opreme, kemikalija i pribora
- sudjelovanje u nadzoru rada laboratorijske opreme
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS - farmaceutska ili kemijska škola
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje MS Office alata
- dobre organizacijske i komunikacijske vještine

Ukoliko želite raditi u izuzetno poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika, u kojoj se rad i razvoj temelje na znanosti i najsuvremenijoj tehnologiji, surađivati sa stručnjacima iz svih područja - postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u opisu ovog radnog mjesta prepoznali izazov za svoju karijeru te udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis bez dokumenata, dostavite do 27. studenog 2014. putem:

LINKA TA PRIJAVU

Posjetite nas na LinkedIn.

Za sve dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385(0)1 372 4988. Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro