Suradnik u odjelu ljudskih resursa (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu i cijenjenu internacionalnu kompaniju traži kvalitetnu i sposobnu osobu za rad na poziciji:

SURADNIK U ODJELU LJUDSKIH RESURSA (m/ž)
Mjesto rada: RIJEKA

Osoba će biti zadužena za stručnu podršku unutar odjela ljudskih potencijala, te će biti odgovorna za obavljanje svih administrativnih aktivnosti vezanih uz vođenje kadra, kao i odabir i selekciju novih resursa, pridržavajući se pritom procedura utvrđenih od strane kompanije.

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
● Upravljanje cjelokupnom administracijom vezano uz zapošljavanje kadrova i radno pravo
● Koordinacija i aktivnosti vezane uz selekciju i zapošljavanje novih resursa
● Priprema podataka za obračun plaće zaposlenika
● Obračun plaće zaposlenika
● Koordinacija i podrška u poslovima sistematizacije i organizacije rada
● Odnosi sa Hrvatskim državnim institucijama
● Suradnja sa klijentima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
● VSŠ/VSS (prednost obrazovanje ekonomskog usmjerenja)
● Prednost-tečaj upravljanja kadrovima i/ ili samostalnog knjigovođe, te poznavanje radno- pravne tematike
● Poznavanje u praksi procedura provođenja aktivnosti pri zapošljavanju (obveze poslodavca prema radnicima)
● Poznavanje u praksi obračuna plaće
● Iskustvo na istim ili sličnim radnim mjestima
● Aktivno poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu
● Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
● Aktivno korištenje MS Officea
● Maksimalna fleksibilnost u smislu organizacije i dostupnosti
● Visoka proaktivnost i odlične komunikacijske vještine
● Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo stalne edukacije i usavršavanja te ostalo što je potrebno za visoku kvalitetu usluge i maksimalnu učinkovitost i motivaciju zaposlenika.

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju profesionalnu karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini obratite nam se svojom prijavom na:

E-mail: [email protected]
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Slavka Krautzeka 83 A, 51000 Rijeka
Napomena: za natječaj Suradnik u odjelu ljudskih resursa Pula.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora biti će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, talijanski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro