Suradnik u odjelu ljudskih potencijala (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, međunarodnu tvrtku specijaliziranu za transport i ugovornu logistiku, tražimo odgovorne i ambiciozne osobe za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Podrška svim ključnim procesima u odjelu ljudskih potencijala,
• Vođenje kadrovske administracije djelatnika sukladno zakonskim propisima (priprema ugovora o radu, aneksa i ostale dokumentacije za djelatnike, te aktivnosti vezanih uz prijave i odjave djelatnika),
• Regrutacija i selekcija kandidata za otvorena radna mjesta (pregledavanje životopisa, kontaktiranje kandidata, provođenje intervjua),
• Poznavanje i poštivanje zakonske regulative u upravljanju ljudskim potencijalima,
• Priprema izvještaja za Upravu.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• VSS,
• Minimalno 2 godine iskustva na odgovarajućim poslovima u ljudskim potencijalima,
• Razvijene analitičke sposobnosti, točnost i preciznost u izvršenju zadataka,
• Komunikativnost i sklonost timskom radu,
• Dobro poznavanje rada na računalu (MS Word, MS Excel, Outlook),
• Dobro znanje engleskog i/ili njemačkog jezika,

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno vrijeme, s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno,
• Puno radno vrijeme,
• Plaćeni putni troškovi,
• Profesionalno radno okruženje.

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 20.02.2016.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine