Stručnjak za registraciju proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Savski Marof
Rok prijave:
18.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odjel: TAPI Hrvatska, Registracija proizvoda

Vaši zadaci bit će vezani uz:
- pravovremenu izradu registracijskog dosjea u skladu s registracijskim planom za tržišta EU, USA i internacionalna tržišta
- pripremu registracijske dokumentacije za odgovore na pitanja regulatornih agencija
- kontinuirano praćenje važeće regulative te pravovremenu primjenu iste
- doprinos razvoju proizvoda te održavanje postojećih u timu sa regulatornog aspekta
- koordiniranje rada organizacijske jedinice s drugim relevantnim jedinicama unutar PLIVE te drugih Tevinih lokacija.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- VSS ili minimalno 300 ECTS – kemija, kemijska tehnologija, farmacija, biotehnologija
- poželjno minimalno 2 godine radnog iskustva u srodnim područjima te poznavanje regulatornih zahtjeva
- poželjno iskustvo rada u EDMS sustavima
- izvrsno znanje engleskog jezika.

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 18. veljače.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine