Stručnjak osiguranja kvalitete (m/ž)

Mjesto rada:
Savski Marof
Rok prijave:
29.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaše odgovornosti uključivat će:
- izradu i pregled dokumentacije potrebne za proizvodnju API-a (specifikacije, proizvodna dokumentacija, validacijska dokumentacija)
- izradu i pregled dokumentacije za registracijske svrhe (Drug Master File)
- održavanje dokumentacije proizvoda
- pregled kvalifikacijske dokumentacije za opremu i prostore
- pregled laboratorijskih istraga
- sudjelovanje u istragama odstupanja od definiranih zahtjeva i postupaka
- izradu godišnjih pregleda kvalitete
- sudjelovanje u aktivnostima vezanima za donošenje odluke o kvaliteti API-a
- podršku kupcima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- VSS ili minimalno 300 ECTS – farmacija, kemija, kemijska tehnologija, biotehnologija, prehrambena tehnologija, mikrobiologija
- aktivno znanje engleskog jezika
- poznavanje MS Office alata
- poželjno je radno iskustvo u farmaceutskoj industriji te poznavanje sustava kvalitete u sterilnoj proizvodnji

Ostalo:

Ukoliko želite raditi u internacionalnoj i poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 29. ožujka.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski