Stručni suradnik za prodaju i razvoj projekta - stručno osposobljavanje (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
02.03.2015.
Plaća:
od 531 € do 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako tražite profesionalni izazov u ugodnom radnom okruženju... a vi ste dinamični, proaktivni i samomotivirani, željni novog znanja kao i stjecanju poslovnog iskustva...

Tražimo kandidate za poziciju:

Stručni suradnik za prodaju i razvoj projekta - stručno osposobljavanje (m/ž).

Opis posla:
- podrška u prodaji i razvoj projekta
- prodaja postojećeg programa usluga
- zaprimanje zahtjeva korisnika i pružanje informacija o proizvodu i uslugama
- održavanje i unapređenje poslovne suradnje.
Posebne pogodnosti:
- rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
- rad s najmodernijim tehnologijama
- stalni radni odnos i mogućnost poslovnog napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kompetencije:
- preddiplomski ili diplomski studij
- pouzdanost i dosljednost
- komunikacijske i organizacijske vještine
- motiviranost za postizanjem rezultata
- aktivno korištenje računala, aplikacija i MS Office paketa
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Uvjeti prijave:
- u evidenciji nezaposlenih pri HZZ minimalno 30 dana

Napomena:
Obavezno prije javljanja na natječaj provjeriti da li zadovoljavate sve uvjete za ulazak u program stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa propisane Zakonom o poticanju zapošljavanja („Narodne novine“ broj 57/12 i 120/12).

Zauzvrat dajemo ti priliku da aktivno sudjeluješ u radu i razvoju naše tvrtke te primijeniš svoja postojeća znanja i vještine uz mogućnost daljnjeg napredovanja.

Ako se želiš priključiti našem timu i pronašao si se u toj ulozi, pošalji nam svoju prijavu i životopis do 02.03.2015. godine, putem linka za prijavu.

Kandidati koji ispunjavaju uvjete za stručno osposobljavanje pozvat će se na razgovor :)
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
hrvatski, engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro