Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Dalmacija
Rok prijave:
03.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo jedna od vodećih tvrtki u RH koja se bavi zastupanjem, prodajom i distribucijom medicinskih proizvoda. Sa sjedištem u Zagrebu zastupamo i distribuiramo proizvode svjetski poznatih koncerna; Bayer Diabetes Care, Siemens HealthCare Diagnostics Inc., B.Braun i drugih.

Stručni suradnik sa sjedištem u Dalmaciji (m/ž)

Opis posla:
- promocija i prodaja proizvoda poslovnim partnerima
- sudjelovanje na stručnim skupovima
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja i beneficije sukladno rezultatima vašeg rada
- kontinuirano osobno i stručno usavršavanje
- napredovanje u tvrtci / karijeri
- službeni automobil i drugu opremu potrebnu za rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS, medicinske, farmaceutsko-biokemijske ili srodne struke
- 2 godine iskustva u prodaji i branši
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje MS Office-a
- vozačka dozvola B kategorije
- raspoloživost za putovanja

Prednosti:
- iskustvo u radu s liječnicima primarne zdravstvene zaštite i ljekarnicima

Molbe i životopise dostaviti najkasnije do
03. listopada 2014. na adresu:
MEDILAB d.o.o.
Ljudski resursi – s naznakom „za natječaj“
Hondlova 2/9, 10 000 Zagreb
ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine