Softver arhitekt (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Područja odgovornosti
- Dizajniranje tehničkog rješenja na temelju analize specifičnih poslovnih zahtjeva klijenta
- Testiranje funkcionalnosti aplikacija i rješenja
- Pisanje tehničke dokumentacije
- Praćenje novih tehnologija i praksi na području razvoja softvera
- Mentoriranje mlađih razvojnih inženjera
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- VŠS/VSS tehničkog smjera (poželjno elektrotehnika, PMF, računarstvo ili sl.)
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- minimalno 3 godine radnog iskustava na sličnim poslovima
- poznavanje EJB ili spring framework-a
- iskustvo u radu sa Java EE aplikacijskim serverima
- iskustvo u radu s bazama podataka (npr. MySql)
- iskustvo u radu s version-control sustavima (npr. SVN)
- iskustvo u radu s Linux operacijskim sustavom
- Tomcat, ActiveMQ

Poželjno
- iskustvo rada s drugim programskim jezicima poput: PHP, C/C++,
- kreativnost
- fleksibilnost
- samostalnost
- suradnja / timski rad
- komunikativnost
- odgovornost

Svoje ponude sa životopisom možete nam poslati do 21.11.2014. putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine