Soboslikar / Ličilac (m/ž)

16 dana
Personal International Agency d.o.o. Personal International Agency d.o.o.
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
13.10.2016.

Opis radnog mjesta: Personal International Agency – tvrtka za posredovanje pri zapošljavanju u potrazi za kvalificiranim djelatnicima za stalni položaj punog radnog vremena za naše partnere u Njemačkoj

Opis posla
• Uobičajeni ličilački i lakirerski radovi
• Vanjski i unutarnji radovi (zidovi, fasade)
• Renoviranje, tapetarski radovi
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Od Vas očekujemo:
• Završeno školovanje za soboslikara/lakirera
• Sposobnost rada na visini, skeli, platfomi
• Dobra fizička snaga i izdržljivost
• Spretnost i preciznost
• Dobro poznavanje njemačkog jezika (najmanje A2)

Što nudimo:
• Stalno zaposlenje u Njemačkoj
• Osiguran smještaj i put u Njemačku
• Plaćanje po njemačkim tarifnim ugovorima
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Poznavanje rada na računalu:dobro

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Personal International Agency d.o.o.
Adresa:Imre Nagya 6, 31300 Beli Manastir
Županija:Osječko-baranjska županija
Internet adresa:www.pia.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare