Serviser / Tehička podrška (m/ž)

Mjesto rada:
Vukovina
Rok prijave:
29.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
Za podršku i za daljnji razvoj naše servisne snage, tražimo visoko motivirane i sposobne kandidate za radno mjesto serviser/tehička podrška (m/ž).

Posao obuhvaća:
• Dijagnosticiranje i otlanjanje kvarova
• Konstantna nadogradnja i poboljšanje postojećih sustava
• Realizacija novih projekata u svim fazama, od idejnog rješenja, projektiranja i programiranja, ispitivanja do puštanja u rad
• omogućiti unutarnju tehničku podršku prodajnom timu
• razjasniti s kupcima tehnička pitanja i dobiti potrebne podatke
• stvaranje tehničke dokumentacije i osmisliti nove ideje
• istraživati i usporediti značajke proizvoda i pogodnosti
• pripremanje tehničke dokumentacije
• Obuka korisnika (operatera)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Vaša odgovornost je mjerljiv doprinos razvoju tvrtke kroz: rad u domeni uređaja za obradu vode, mjerno-analitičke opreme (ClO2, Cl, pH), dozirne opreme (dozirne pumpe)
• tehnička podrška
• razvoj i prijedlozi tehničkih rješenja
• spremnost na učenje i putovanja
• prijedlozi poboljšanja u radu tvrtke

• Vrlo dobro poznavanje sklopne opreme
• Poznavanje elektromotornih pogona
• Poznavanje tehnika mjerenja u elektrotehnici
• Napredno korištenje engleskog jezika
• Napredno korištenje MS Office alata
• Vozačka dozvola B kategorije
• Poželjno poznavanje frekvencijskih pretvarača
• Poželjno iskustvo u Eplan P8 alatima za izradu elektro dokumentacije
• Stručna sprema: SSS, VSS

Što nudimo:
• Stalni radi odnos
• Stimulativna osobna primanja
• Mogućnost dodatnih edukacija
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro