Serviser građevinske mehanizacije (m/ž)

Mjesto rada:
Strmec Samoborski, Josipovac
Rok prijave:
27.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka TERRA Jaska d.o.o.,članica Grupe TERRA i generalni zastupnik JCB-a za područje Republike Hrvatske, zbog rasta poslovanja objavljuje potrebu za popunom sljedećeg radnog mjesta:

1. Serviser građevinske mehanizacije (m/ž) za područje centralne Hrvatske, mjesto rada Strmec Samoborski i Slavonije, mjesto rada Josipovac (više izvršitelja)

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS ili VKV tehničkog smjera
- iskustvo u servisiranju građevinske mehanizacije, viličara ili kamiona
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost za rad na terenu
- poznavanje engleskog jezika i rada na PC-u je prednost

Ako vjerujete u sebe, ako ste stručni i zainteresirani da se pridružite timu koji je pronašao svoj put do uspjeha, molimo Vas da Vaše cijenjene ponude (s naznakom “ZA NATJEČAJ”) dostavite do 27.07.2014. na adresu:
"TERRA JASKA" d.o.o.
Ulica kralja Tomislava 20
10434 Strmec Samoborski

ili putem LINKA ZA BRZU PRIJAVU.

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji budu odabrani za prvi krug razgovora.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro