Serviser dizala (m/ž)

Mjesto rada:
Split / Zadar
Rok prijave:
20.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ThyssenKrupp Dizala d.o.o. je jedan od najvećih dobavljača na području uređaja za vertikalni i horizontalni transport na hrvatskom tržištu. Isporučujemo sve vrste dizala, pokretnih stepenica i traka, rješenja za prijevoz osoba s invaliditetom i smanjene pokretljivosti te ostale proizvode grupacije ThyssenKrupp. Naša ponuda uključuje i potpuno održavanje te druge dodatne usluge.

Kao dio korporacije ThyssenKrupp nudimo prednosti multinacionalne kompanije - garanciju vrhunske kvalitete, stabilnosti i pouzdanosti, dugogodišnjeg iskustva, pristup inovativnim tehnologijama, vrhunsko znanje i druge resurse te individualni i profesionalni pristup svakom kupcu.

Opis posla: Servis i održavanje dizala.

Vrsta zaposlenja: Rad na određeno vrijeme. Probni rok i nakon toga mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

- srednja stručna sprema (SSS) elektro smjera, slaba struja ili elektro-mehaničar
- poželjno iskustvo na servisu dizala
- osnovno znanje engleskog ili njemačkog jezika
- poznavanje rada na računalu: osnovno

Ostali uvjeti:
- pouzdanost i pedantnost u obavljanu poslova
- sklonost timskom radu
- sposobnost za rad na visini
- spremnost na stručno usavršavanje i brzo učenje

Molimo prijavite se Brzom prijavom.

Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno