Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Sesvete
Rok prijave:
04.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Scheda d.o.o., tvrtka sa sjedištem u Zagrebačkoj četvrti Sesvete, s prodajnim salonom na adresi Ljudevita posavskog 29 u sklopu internacionalne distribucije rezervnih dijelova za komunalne, poljoprivredne i građevinske strojeve traži:

Samostalnog knjigovođu (m/ž)

Početak rada je u 9. mjesecu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- samostalno obavljanje svih knjigovostveno-računovodstvenih poslova vezanih za poslovanje tvrtke
- organizacija rada odjela računovodstva, vođenje i koordinacija financijskih i računovodstvenih poslova
- samostalna izrada fin. izvještaja kako godišnjih tako i periodičnih izvještaja propisanih zakonima RH
- izrada statističkih izvještaja
- usklađivanje internih računovodstvenih postupaka i procesa te njihove provedbe sa zakonskom regulativom
- poznavanje MSFI, poreznih propisa
- analitičan pristup poslu, prezicnost
- odgovornost, organiziranost, praktičnost, preciznost i usmjerenost na detalje, te pridržavanje vremenskih rokova
- smisao za koordinaciju, samoinicijativu i organiziaciju
- odlično znanje rada na računalu (MS Office paket, Internet)

Zamolbe slati isključivo na e-mail [email protected] ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine