Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
12.04.2015.
Plaća:
od 531 € do 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Unisoft d.o.o., Čakovec, Ivana Mažuranića 2/1, traži partnera samostalnog knjigovođu za vođenje knjigovodstvenog servisa. Uvjeti: - 5-10 godina samostalnog rada, vođenje knjigovodstva, znanje izrade završnih obračuna(bilance) - vozački ispit - B kat - odgovornost, samostalnost u radu...
Posebne pogodnosti:
Nudimo stimulativne uvjete rada u mladom i dinamičnom timu, te mogućnost profesionalnog razvoja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Knjigovodstvo poduzeća, knjigovodstvo obrtnika, temeljna financijska izvješća i njihove pozicije, obračunska plaćanja, transakcije iz poslovanja s inozemstvom, specifičnosti računovodstava trgovačkih, uslužnih i proizvodnih djelatnosti, utvrđivanje financijskog rezultata, revizija, upravljanje troškovima, managersko izvješćivanje
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina