Samostalni keramičar (m/ž)

Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
27.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U stalnoj smo potrazi za kvalitetnim djelatnicima koji bi obogatili naš tim, posao je postavljanje keramičkih pločica i popratni keramičarski radovi. Terenski rad na području Međimurja i, po potrebi, cijele Hrvatske. U tom slučaju put do mjesta rada, smještaj i hrana osigurani su od strane poslodavca.
Posebne pogodnosti:
Redovita plaća, plaća po učinku, dobra radna atmosfera, fer i korektni uvjeti rada.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanje postavljanja keramičarskih pločica uz popratne keramičarske radove, samostalnost i odgovornost u radu.

Kontakt e-mail: [email protected]
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina