Rukovoditelj kvalitete za lanac opskrbe i distribucije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zapošljavamo:

RUKOVODITELJA KVALITETE ZA LANAC OPSKRBE I DISTRIBUCIJE (m/ž)
(mjesto rada Zagreb)

Vaš profil:
Kao član globalnog tima Kvalitete bit ćete zaduženi za upravljanje kvalitetom u regionalnom transportu, logistici, distribuciji i skladištenju, a Vaše će dužnosti uključivati:
• podršku razvoju i implementaciji odgovarajućih sustava upravljanja Kvalitetom za lanac opskrbe (što uključuje definiciju metoda i praksi) u svrhu postizanja regionalnih operativnih ciljeva
• podršku dnevnim aktivnostima kao i uvođenje poboljšanja u Kvalitetu za lanac opskrbe
• provođenje regionalnih i međuregionalnih inicijativa na tržištima
• osiguranje ekspertnog znanja Dobre Distribucijske Prakse te ostalih regulativa i propisa vezanih za područje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili minimalno 300 ECTS kemijskog, farmaceutskog ili ekonomskog smjera
• radno iskustvo od minimalno 3 godine u poslovima
kvalitete vezanim za lanac opskrbe
• prednost imaju osobe s iskustvom u internacionalnom
okruženju
• odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje MS Office alata
• pouzdana osoba s dobrim komunikacijskim
sposobnostima
• spremnost na putovanja

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja - postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis na engleskom jeziku dostavite do 5. veljače putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine