Regionalni voditelj prodaje (ž/m)

Mjesto rada:
Dalmacija, Istra
Rok prijave:
05.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
REGIONALNI VODITELJ PRODAJE (ž/m)
(regija Dalmacija – 1 izvršitelj, regija Istra – 1 izvršitelj)

BIPA je lanac drogerija unutar REWE grupe koja sa svojih 330.000 zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. Budući da BIPA svoje uspješno poslovanje intenzivno širi na hrvatsko tržište u potrazi smo za 2 nova člana našeg tima.

Vaši glavni zadaci biti će:
• upravljanje većim brojem naših prodavaonica
• odgovornost za ostvarenje prodajnih ciljeva kompanije
• odgovornost za vođenje, educiranje i motiviranje prodajnog tima
• planiranje, koordinacija i kontrola operativnog poslovanja pojedinih prodajnih mjesta
• razvoj i unaprijeđenje postojećih poslovnih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• višegodišnje iskustvo rada u maloprodaji na istim ili sličnim pozicijama
• izvrsne rukovoditeljske vještine
• izvrsne analitičke i organizacijske vještine
• izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
• aktivno znanje engleskog jezika
• vozačka dozvola B kategorije te spremnost na česta putovanja
• mjesto stanovanja u regiji za koju se prijavljujete

Zašto baš BIPA? Jer Vam nudimo:
• biti djelom uspješnog međunarodnog tima
• ugodno i poticajno radno okruženje
• stručno usavršavanje te razvoj postojećih kompetencija i znanja
• sigurno radno mjesto s redovitim primanjima
• aktivan utjecaj na oblikovanje radne okoline

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu!
Prijava uključuje zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku.

Prijaviti se možete do 05.06.2015. na sljedeće kontakt podatke:
[email protected] s obavezno naznakom za koju regiju se javljate.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B