Referent transporta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Sesvete
Rok prijave:
11.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li biti dio uspješne hrvatske priče? Postanite član Pevec tima!

Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d., nakon uspješnog izlaska iz stečaja, trenutno posluje u 19 prodajnih centara na području Hrvatske. Ponosni smo na naše djelatnike kao i na kvalitetne odnose s preko 350 domaćih i stranih dobavljača. Dosadašnji uspjeh nam govori kako znamo i možemo nastaviti pozitivan trend rasta.

Kontinuirano širimo naše poslovanje i učvršćujemo poziciju na tržištu. Ukoliko želite raditi u ugodnom okruženju i biti dio uspješne hrvatske trgovačke priče, očekujemo Vašu prijavu.

REFERENT TRANSPORTA (m/ž)
STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA

Mjesto rada: Zagreb - Sesvete

Vaši glavni radni zadaci bit će:
• organizacija cestovnog i pomorskog transporta
• pružanje neophodne stručne pomoći suradnicima u službi nabave
• analiza troškova transporta
• praćenje putne dokumentacije i kontrole potrošnje goriva za kompletan vozni park
• kompletiranje dokumentacije za osiguranje oštećene robe
• izrada naloga za utovar
• poštivanje svih propisa vezanih uz djelatnost transporta
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije:
• VŠS, VSS (preddiplomski ili diplomski sveučilišni ili stručni studiji prometnog, pomorskog ili ekonomskog smjera)
• obavezno znanje rada na računalu
• pouzdanost i savjesnost
• odgovornost prema poslu
• fleksibilnost i motiviranost
• osim navedenih uvjeta osoba mora ispunjavati i uvjete iz Zakona o poticanju zapošljavanja, odnosno voditi se u evidenciji nezaposlenih osoba Hrvatskog zavoda za zapošljavanje najmanje 30 dana i da nema više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala bez obzira na ukupno evidentiran staž u mirovinskom osiguranju.

Ponude poslati isključivo putem linka

Povratnu informaciju o ishodu javnog poziva dobit će samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Javni poziv za oglašeno radno mjesto traje do 11.5.2015. godine.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro