Referent Controllinga i financija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanja obujma poslovanja tražimo odgovornu, samoinicijativnu i motiviranu osobu da nam se pridruži na poziciju:

• Analiza prodaje, troškova i praćenje istih
• Sastavljanje planova priliva i odliva, vođenje blagajne,osnovna sredstva, saldo-konti kupaca i dobavljača ,PDV, fakturiranje, URA i IRA
• Naplata potraživanja, plaćanja, devizno poslovanje, inventure, komunikacija sa financijskim institucijama
• Odgovornost za vjerodostojno, istinito i ispravno evidentiranje svih poslovnih događaja u skladu s računovodstvenim i poreznim zakonima
• Redovito praćenje izmjena zakona i propisa u području financijskog poslovanja i rad u skladu sa zakonima i financijskim pravilima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
Od kandidata očekujemo izraženu sposobnost timskog rada, izražene analitičke vještine i preciznost u radu kao i predanost te proaktivnost na radnom mjestu.

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Vrsta zaposlenja: na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci

Radno vrijeme: puno
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine